Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 19 часа

Минимален е интересот на старите и изнемоштени лица да гласаат дома. Во четири општини во источниот дел на државата наредната сабота нема да има гласање. До ...
сите 2 | | | веќе видена