Од среда, 20.05.2020 година, повеќето од експозитурите и филијалите на Комерцијална банка АД Скопје ќе работат од 8:00 до 16:00 часот. Новото работно време ...
| | прочитана: 1171 | веќе видена

Инвестираме преку 1 милијарда евра во целокупната инфраструктура во земјата. Станува збор за најголемите инвестиции направени било кога досега, изјави ...
сите 6 | | | прочитана: 201 | веќе видена